O nas

Kim jesteśmy?

Zespołem simracingowym, który łączy wspólna pasja do motoryzacji (w szczególności włoskiej) i wyścigów. Realizujemy ją przy wykorzystaniu m.in. symulatorów, w tym takich tytułów jak: Assetto Corsa, Assetto Corsa Competizione i iRacing. Dysponujemy bardzo zbliżonym tempem wyścigowym i świetnie się uzupełniamy. Abra stara się przelewać swoje ambicje na kolegów z zespołu, Luka opracowuje świetne setupy, a Lucjan zajmuje się całym zapleczem technicznym… malowaniami, serwerem i stroną internetową. Zaprojektował nasze logo. Razem chcemy walczyć o punkty w klasyfikacji zespołowej, uczestniczyć w ligach i promować równocześnie simracing oraz włoską motoryzację. I to wszystko pod banderą ForzaItalia.pl eSports Team.

Jesteśmy też autentyczni. Mamy luźne podejście do ścigania. Dobrze czujemy się we własnym towarzystwie, nieustannie sobie dogryzając i żartując.

Filozofia

Staramy się jeździć czysto, ale jednocześnie nie jesteśmy pieniaczami, ani nie kategoryzujemy innych. Zdajemy sobie sprawę, że wszyscy popełniają błędy. Próbujemy się ich wystrzegać, choć niekiedy nasze wybory samochodowe przy kontrowersyjnym balansie osiągów prowokują do podejmowania ryzyka.

Dyspozycyjność

Decydując się na start w lidze jako zespół, dostosowujemy swój grafik tak, aby móc uczestniczyć w każdej pojedynczej rundzie. W końcu nie trzeba stawać na rzęsach, by wygospodarować 2-3 godziny wieczorem raz na dwa tygodnie, nawet przy napiętym harmonogramie.

Promocja

Promujemy simracing poprzez pisanie artykułów o wydarzeniach i udostępnianie ich na fanpage'u na Facebooku. Sami raczej nie uczestniczymy czynnie w dyskusjach na forach lub kanałach Discordowych.